do Londýna

do Londýna
do Londýna
do Londýna

Do Londýna

Do Londýna

Do Londýna - Anglie


Do Londýna se z České republiky můžete dostat několika způsoby - letadlem, autobusem nebo autem. Blíže vám povíme o cestě do Londýna letadlem a autobusem. Letecká doprava je nejrychlejší a cesta do Londýna trvá necelé dvě hodiny. Z ČR do Londýna létá pravidelně mnoho společností - např. na letiště Heathrow létá z Prahy např. British Airways, ČSA, nízkonákladová Click4Sky nebo KoreanAir. Na Stansted se dostanete z Brna s Ryanairem a z Prahy sem létá EasyJet, se kterým se dostanete i na letiště Londýn - Gatwick. Na Londýn - Luton pak létá z Prahy Skyeurope. Letenka se u nízkonákladových leteckých společnosti pohybuje v ceně i do 2000 Kč.
Cesta autobusem trvá do Londýna mezi 17 až 20 hodinami. Většina společností jezdí z autobusového nádraží Florenc v Praze a přijíždí na Viktoria Coach station v centru Londýna. Cena zpáteční jízdenky se pohybuje mezi 2000Kč až 2500Kč.

do Londýna

Doprava do Londýna
Londýn je hlavní mezinárodní křižovatkou. Letiště Heathrow je nejrušnějším letištěm světa pro mezinárodní dopravu. V březnu roku 2008 byl dokončen již pátý terminál, který má ročně odbavit až 30 milionů cestujících. Další důležitá letiště v dosahu města jsou Stansted, Gatwick, Luton a City, která využívají především obchodní cestující a také nízkonákladové letecké společnosti. Let trvá zhruba 90 minut a podle letiště je ještě nutné připočítat další naklady a čas pro dopravu do centra města, které je ve většině případů hodně vzdálené.
Londýn > hostel Londýn

Ubytování Londýn

Londýn od A do Z
to nejlepší z města nad Temží s průvodcem.
hotel
Na skok do Londýna
2-denní návštěva Londýna. Prohlídka města s průvodcem, ubytování v hotelu, procházky...
Croydon Court
hotel se nachází vedle nákupního střediska Central Croydon a nedaleko centra Londýna.
Nabídky zájezdů >
Aktuality 10.06.2023 zájezd Londýn
Londýn zájezdy
Letecky do Londýna již od 19 Eur - nové akční ceny od SkyEurope
Zájezdy Londýn - v průběhu prodej zájezdu Londýn 2023
Britská měna je Libra a aktuální kurz je 100 KČ = 3,5 GBP